page_banner

ապրանքներ

100 Գբ / վ QSFP28 SR4 850 նմ 100 մ DDM VCSEL MPO օպտիկական փոխանցիչ

Կարճ նկարագրություն:

100 Գբ / վ QSFP28 SR4- ը ա
չորս ալիք, խցանվող, զուգահեռ օպտիկական ընդունիչ և նախատեսված է 100GBASE-SR4 և 100 Գիգաբիթանոց Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR ծրագրերի համար: Դրանք համապատասխանում են SFF-8665 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 և Telcordia GR-468-CORE: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

100G QSFP28- ը յուրաքանչյուր ուղղությամբ միավորում է տվյալների չորս գոտի `100 Գբ / վ թողունակությամբ: Յուրաքանչյուր գոտի կարող է աշխատել 25,78125 Գբ / վրկ արագությամբ մինչև 70 մ փոխանցման հեռավորության վրա ՝ օգտագործելով OM3 մանրաթել կամ 100 մ փոխանցման հեռավորություն ՝ օգտագործելով OM4 մանրաթել: Այս մոդուլները նախատեսված են մուլտիմոդային մանրաթելային համակարգերի վրա աշխատելու համար `օգտագործելով անվանական ալիքի 850 նմ:

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Մինչև 103.1 Գբ / վ տվյալների արագություն

Hot-pluggable QSFP28 ձևի գործոն

4 ալիք 850 նմ VCSEL զանգված և PIN լուսանկարների դետեկտորի զանգված

Ներքին CDR շղթաները ինչպես ընդունիչ, այնպես էլ հաղորդիչ ալիքների վրա

Ներկառուցված թվային ախտորոշիչ գործառույթներ

Single + 3.3V էլեկտրամատակարարում

Powerածր էներգիայի սպառում <2,5 Վտ

Դիմում

100GBASE-SR4 100G Ethernet Duplex MMF- ի միջոցով

Infiniband EDR, FDR, QDR

Այլ օպտիկական հղումներ

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր

Տվյալներ

Պարամետր

Տվյալներ

Ձևի գործոն

QSFP28

Ալիքային երկարություն

850 նմ

Տվյալների առավելագույն արագությունը

103,1 Գբիթ / վրկ

Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը

70 մ @ OM3 / 100 մ @ OM4

Միակցիչ

MTP / MPO-12

Լրատվամիջոցներ

MMF

Հաղորդիչի տեսակը

VCSEL 850 նմ

Ստացողի տեսակը

PIN կոդ

Ախտորոշում

DDM աջակցությամբ

Ջերմաստիճանի տատանում

0-ից 70 ° C (32-ից 158 ° F)

TX Power յուրաքանչյուր գոտի

-8,4 ~ 2.4 դԲմ

Ստացողի զգայունությունը

<-10.3dBm

<-10.3dBm

Էներգիայի ծախս

3.5 վտ

Ոչնչացման հարաբերակցությունը

3dB

1

Որակի թեստ

2

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

3

Գնահատել փորձարկում

4

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

5

Sգայականության ստուգում

6

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

Վերջնական թեստավորում

xinfu

Որակի սերտիֆիկատ

safd (2)

ԵԽ վկայագիր

safd (3)

EMC հաշվետվություն

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 և 112GBASE-OTU4 QSFP28 երկակի դրույքաչափ 1310 նմ 100 մ DDM DML & PIN LC օպտիկական փոխանցիչ