page_banner

ապրանքներ

100 Գբ / վ QSFP28 SR4 850 նմ 100 մ DDM կրկնակի արագություն VCSEL MPO / MTP օպտիկական փոխանցիչ

Կարճ նկարագրություն:

100 Գբ / վ QSFP28 SR4- ը ա
չորս ալիք, խցանվող, զուգահեռ օպտիկական ընդունիչ և նախատեսված է 100 Գիգաբիթ Ethernet, Տվյալների կենտրոնի, InfiniBand QDR, DDR, SDR և CPRI10 ծրագրերի համար: Նրանք համատեղելի են QSFP28 MSA, IEEE 802.3bm համապատասխանությանը: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS-6 պահանջին:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

100G QSFP28- ը յուրաքանչյուր ուղղությամբ միավորում է տվյալների չորս գոտի `100 Գբ / վ թողունակությամբ: Յուրաքանչյուր գոտի կարող է աշխատել 28 Գբ / վ արագությամբ մինչև 100 մ փոխանցման հեռավորության վրա `օգտագործելով OM4 մանրաթել: Այս մոդուլները նախատեսված են 850 նմ անվանական ալիքի երկարության վրա մուլտիմոդային մանրաթելային համակարգերի վրա աշխատելու համար:

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Մեկ ալիքի համար մինչև 28 Գբ / վ տվյալների արագություն

Hot-pluggable QSFP28 ձևի գործոն

4 ալիք 850 նմ VCSEL զանգված և PIN լուսանկարների դետեկտորի զանգված

perating գործի ջերմաստիճանը `-20-ից 75

Ներկառուցված թվային ախտորոշիչ գործառույթներ

Single + 3.3V էլեկտրամատակարարում

Powerածր էներգիայի սպառում <3,5 Վտ

Դիմում

Դարակ դեպի դարակ

Տվյալների կենտրոն

Infiniband QDR, DDR և SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր

Տվյալներ

Պարամետր

Տվյալներ

Ձևի գործոն

QSFP28

Ալիքային երկարություն

850 նմ

Տվյալների առավելագույն արագությունը

103,1 Գբիթ / վրկ

Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը

100 մ @ OM4

Միակցիչ

MTP / MPO

Լրատվամիջոցներ

MMF

Հաղորդիչի տեսակը

VCSEL 850 նմ

Ստացողի տեսակը

PIN կոդ

Ախտորոշում

DDM աջակցությամբ

Ջերմաստիճանի տատանում

-20-ից 70 ° C (32-ից 158 ° F)

TX Power յուրաքանչյուր գոտի

-8,4 ~ 2.4 դԲմ

Ստացողի զգայունությունը

<-9.2dBm

<-9,2 դԲմ

Էներգիայի ծախս

3.5 վտ

Ոչնչացման հարաբերակցությունը

3dB

1

Որակի թեստ

2

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

3

Գնահատել փորձարկում

4

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

5

Sգայականության ստուգում

6

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

Վերջնական թեստավորում

xinfu

Որակի սերտիֆիկատ

safd (2)

ԵԽ վկայագիր

safd (3)

EMC հաշվետվություն

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100 Գբ / վ QSFP28 SR4 850 նմ 100 մ DDM VCSEL MPO օպտիկական փոխանցիչ