page_banner

ապրանքներ

100 Գբ / վ CFP4 1310 նմ 10 կմ DDM LAN-WDM EML օպտիկական փոխանցիչ

Կարճ նկարագրություն:

100 Գբ / վ CFP4- ը նախատեսված է 100 ԳԲԱAS Ethernet- ի համար: Դրանք համատեղելի են CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 և CEI-28G-VSR: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

CFP4 LR4- ը 25Gb / վ էլեկտրական տվյալների 4 մուտքային ալիք է փոխակերպում LAN WDM օպտիկական ազդանշանների 4 ալիքների, ապա դրանք բազմապատկում մեկ ալիքի ՝ 100 Գբ / վ օպտիկական փոխանցման համար: Հակառակ ստացողի կողմից, մոդուլը ապաբազմապատկում է 100 Գբ / վ օպտիկական մուտքը LAN WDM օպտիկական ազդանշանների 4 ալիքների և հետագայում դրանք վերափոխում է էլեկտրական տվյալների 4 ելքային ալիքների:
4 LAN WDM ալիքների կենտրոնական ալիքի երկարություններն են 1295.56, 1300.05, 1304.58 և 1309.14 նմ, որպես IEEE 802.3ba- ով սահմանված LAN WDM ալիքի ցանցի անդամներ:

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Hot pluggable CFP4 MSA ձևի գործոն
Հաղորդիչ. Սառեցված 4x25 Գբ / վ LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14 նմ)
Ընդունիչ ՝ 4x25 Գբ / վ PIN ROSA
4x28G էլեկտրական սերիական միջերես (CEI-28G-VSR)
G.652 SMF- ի համար մինչև 10 կմ հեռավորության վրա
MDIO կառավարման ինտերֆեյս թվային ախտորոշիչ մոնիտորինգով
Single + 3.3V էլեկտրամատակարարում
Դուպլեքս LC պարկուճ
Գործառնական պատյանների ջերմաստիճանը ՝ 0 ~ 70oC
RoHS-6 համատեղելի

Դիմում

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր

Տվյալներ

Պարամետր

Տվյալներ

Ձևի գործոն

CFP4

Ալիքային երկարություն

4 LAN WDM

Տվյալների առավելագույն արագությունը

103,1 Գբիթ / վրկ

Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը

10 կմ

Միակցիչ

Դուպլեքս LC

Լրատվամիջոցներ

SMF

Հաղորդիչի տեսակը

LAN-WDM EML

Ստացողի տեսակը

PIN կոդ

Ախտորոշում

DDM աջակցությամբ

Ջերմաստիճանի տատանում

0-ից 70 ° C (32-ից 158 ° F)

Որակի թեստ

1

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

2

Գնահատել փորձարկում

3

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

4

Sգայականության ստուգում

5

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

6

Վերջնական թեստավորում

Որակի սերտիֆիկատ

xinfu

ԵԽ վկայագիր

safd (2)

EMC հաշվետվություն

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Նախորդ
  • Հաջորդ