page_banner

ապրանքներ

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 LR 1310 նմ 10 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

    SFP28 ընդունիչներն ունեն բարձր կատարողականություն, ծախսարդյունավետ մոդուլներ, որոնք աջակցում են 25 Գբիթ / վրկ տվյալների արագությանը և SMF- ի կապի առավելագույն երկարությանը ՝ 10 կմ: Այն նախատեսված է 25GBASE-LR Ethernet- ի և 25,78125 Գբ / վ մեկ շերտի համար 100GE LR4- ի համար: Դրանք համապատասխանում են SFF-8402 և SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 և IEEE 802.3 by 25 GBASE-LR, FCC 47 CFR Մաս 15, B դաս, Telcordia GR-468-CORE:
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 CWDM 40 կմ DDM EML դուպլեքս LC օպտիկական ընդունիչ

    SFP28 ընդունիչ սարքերը նախատեսված են Ethernet հղումներում մինչև 25,78 Գբ / վ տվյալների արագության և 40 ԿՄ հղման երկարության օգտագործման համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8472 և համատեղելի են SFF-8432 և SFF-8431 կիրառելի մասերի հետ: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 LAN-WDM 10 կմ DDM EML դուպլեքս LC օպտիկական փոխանցիչ

    SFP28 LAN-WDM մոդուլը համապատասխանում է SFF-8431, SFF-8432 և IEEE 802.3CC 25GBASE-ER: Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472- ում: Օպտիկական փոխանցիչ ընդունիչը համապատասխանում է RoHS պահանջին:
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 LAN-WDM 40 կմ DDM EML դուպլեքս LC օպտիկական ընդունիչ

    SFP28 LAN-WDM մոդուլը համապատասխանում է SFF-8431, SFF-8432 և IEEE 802.3CC 25GBASE-ER: Թվային ախտորոշման գործառույթները հասանելի են 2-լարային սերիական ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է SFF-8472- ում: Օպտիկական փոխանցիչ ընդունիչը համապատասխանում է RoHS պահանջին:
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 SR 850 նմ 100 մ DDM VCSEL LC օպտիկական ընդունիչ

    SFP28 ընդունիչը շատ կոմպակտ օպտիկական փոխանցիչ հաղորդիչ մոդուլն է, որը 25Gbit / վ սերիական PECL կամ CML էլեկտրական տվյալները վերափոխում է սերիական օպտիկական տվյալների, որոնք համապատասխանում են 25GBASE-SR ստանդարտին: Այն նախատեսված է գերարագ պահեստային տարածքների ցանցերի, համակարգչային կլաստերային խաչմերուկի, հարմարեցված գերարագ տվյալների խողովակների և Inter Rack կապի համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8431, SFF-8432 և IEEE 802.3ae 25GBASE-LR- ի հետ:
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25 Գբ / վ SFP28 BIDI 1270 նմ / 1330 նմ 10 կմ

    SFP28 ընդունիչ սարքերը նախատեսված են Ethernet հղումներում մինչև 25,78 Գբ / վ տվյալների արագության և մինչև 10 կմ կապի երկարության օգտագործման համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8472 և համատեղելի են SFF-8432 և SFF-8431 կիրառելի մասերի հետ: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Գբ / վ SFP28 CWDM 10 կմ DDM EML Duplex LC օպտիկական ընդունիչ

    SFP28 ընդունիչ սարքերը նախատեսված են Ethernet հղումներում մինչև 25,78 Գբ / վ տվյալների արագության և 10 կմ հղման երկարության օգտագործման համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8472 և համատեղելի են SFF-8432 և SFF-8431 կիրառելի մասերի հետ: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին: