page_banner

ապրանքներ

25 Գբ / վ SFP28 LR 1310 նմ 10 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

Կարճ նկարագրություն:

SFP28 ընդունիչներն ունեն բարձր կատարողականություն, ծախսարդյունավետ մոդուլներ, որոնք աջակցում են 25 Գբիթ / վրկ տվյալների արագությանը և SMF- ի կապի առավելագույն երկարությանը ՝ 10 կմ: Այն նախատեսված է 25GBASE-LR Ethernet- ի և 25,78125 Գբ / վ մեկ շերտի համար 100GE LR4- ի համար: Դրանք համապատասխանում են SFF-8402 և SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 և IEEE 802.3 by 25 GBASE-LR, FCC 47 CFR Մաս 15, B դաս, Telcordia GR-468-CORE:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

25G SFP28 օպտիկական ընդունիչ սարքը նախատեսված է 25GBASE-LR Ethernet- ի և 25,78125 Գբ / վ մեկ շերտի 100GE LR4- ի համար: Դրա առավելագույն երկարության երկարությունը 10 կմ է SMF- ով: Օպտիկական փոխանցիչ ընդունիչը RoHS- ին համապատասխանող է:

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Մինչև 25,78125 Գբ / վ տվյալների արագություն
Hot-pluggable SFP28 ձևի գործոն
Duplex LC միակցիչ
1310 նմ DFB և PIN ստացող
Ներկառուցված թվային ախտորոշիչ գործառույթներ
SMF- ի կապի առավելագույն երկարությունը 10 կմ
Single + 3.3V էլեկտրամատակարարում
Powerածր էներգիայի սպառում <1,2 Վտ
Գործառնական գործի ջերմաստիճանը `-5 ~ + 70 ° C

Դիմում

25GBASE-LR Ethernet
25,78125 Գբ / վ մեկ շերտի 100GE LR4

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր

Տվյալներ

Պարամետր

Տվյալներ

Ձևի գործոն

SFP28

Ալիքային երկարություն

1310 նմ

Տվյալների առավելագույն արագությունը

25,78125 Գբիթ / վրկ

Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը

10 կմ

Միակցիչ

Դուպլեքս LC

Լրատվամիջոցներ

SMF

Հաղորդիչի տեսակը

DFB 1310 նմ

Ստացողի տեսակը

PIN կոդ

Ախտորոշում

DDM աջակցությամբ

Ջերմաստիճանի տատանում

-5-ից 70 ° C

TX Power

-7 ~ 2 դԲմ

Ստացողի զգայունությունը

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Էներգիայի ծախս

1.2 Վտ

Ոչնչացման հարաբերակցությունը

3.5 դԲ

1

Որակի թեստ

2

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

3

Գնահատել փորձարկում

4

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

5

Sգայականության ստուգում

6

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

Վերջնական թեստավորում

xinfu

Որակի սերտիֆիկատ

safd (2)

ԵԽ վկայագիր

safd (3)

EMC հաշվետվություն

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Նախորդ