page_banner

ապրանքներ

25 Գբ / վ SFP28 BIDI 1270 նմ / 1330 նմ 10 կմ

Կարճ նկարագրություն:

SFP28 ընդունիչ սարքերը նախատեսված են Ethernet հղումներում մինչև 25,78 Գբ / վ տվյալների արագության և մինչև 10 կմ կապի երկարության օգտագործման համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8472 և համատեղելի են SFF-8432 և SFF-8431 կիրառելի մասերի հետ: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

SFP28 ընդունիչ սարքերը նախատեսված են Ethernet հղումներում մինչև 25,78 Գբ / վ տվյալների արագության և մինչև 10 կմ կապի երկարության օգտագործման համար: Նրանք համատեղելի են SFF-8472 և համատեղելի են SFF-8432 և SFF-8431 կիրառելի մասերի հետ: Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Աջակցում է 25.78125 Գբ / վ սերիական օպտիկական ինտերֆեյսին

Մինչև 10 կմ փոխանցում SMF- ով

Չսառեցված DFB լազերային և PIN ընդունիչ

Hot-pluggable SFP28 հետք

Ներկառուցված թվային ախտորոշիչ գործառույթներ

Single + 3.3V էլեկտրամատակարարում

Էլեկտրաէներգիայի սպառում 1.3 Վտ-ից պակաս

Գործի գործի ջերմաստիճանը `-40 ~ + 85°Գ

Ներքին CDR ինչպես հաղորդիչ, այնպես էլ ընդունիչ ալիքում

Աջակցեք CDR շրջանցմանը

SFP28 MSA փաթեթ ՝ պարզ LC միակցիչով, երկկողմանի

Դիմում

25GBASE-BX 25G Ethernet

25,78125 Գբ / վ մեկ շերտի 100GE LR4

Այլ օպտիկական հղումներ

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր Տվյալներ Պարամետր Տվյալներ
Ձևի գործոն SFP28 Ալիքային երկարություն 1270 նմ / 1330 նմ
Տվյալների առավելագույն արագությունը 25,78125 Գբիթ / վրկ Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը 10 կմ
Միակցիչ LC սիմպլեքս Լրատվամիջոցներ ՍՄ
Հաղորդիչի տեսակը 1270 նմ DFB

1330 նմ DFB

Ստացողի տեսակը ՊԻՆՏԻԱ
Ախտորոշում DDM աջակցությամբ Ջերմաստիճանի տատանում 0-ից 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Power -5 ~ + 2 դԲմ Ստացողի զգայունությունը <-13dBm
<-13 դԲմ Էներգիայի ծախս 3.5 վտ Ոչնչացման հարաբերակցությունը

3.5 դԲ

1

Որակի թեստ

2

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

3

Գնահատել փորձարկում

4

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

5

Sգայականության ստուգում

6

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

Վերջնական թեստավորում

xinfu

Որակի սերտիֆիկատ

safd (2)

ԵԽ վկայագիր

safd (3)

EMC հաշվետվություն

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25 Գբ / վ SFP28 SR 850 նմ 100 մ DDM VCSEL LC օպտիկական ընդունիչ