page_banner

ապրանքներ

  • 40Gb/s QSFP+ CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver

    40 Գբ / վ QSFP + CWDM 40 կմ DDM Duplex LC օպտիկական ընդունիչ

    40 Գբ / վ 40 կմ QSFP + հաղորդիչ հաղորդիչն ընդունիչ հաղորդիչ է, որը նախատեսված է 40 կմ օպտիկական հաղորդակցման ծրագրերի համար: Դիզայնը համապատասխանում է IEEE P802.3ba ստանդարտի և QSFP բազմակողմանի համաձայնագրի (MSA) 40GBASE-ER4- ին:
  • 40Gb/s QSFP+ 1310nm 2km DDM Duplex LC optical transceiver

    40 Գբ / վ QSFP + 1310 նմ 2 կմ DDM Duplex LC օպտիկական ընդունիչ

    40 Գբ / վրկ 2 կմ QSFP + հաղորդիչն ընդունիչ հաղորդիչ մոդուլ է, որը նախատեսված է 40GBASE-LR4, InfiniBand QDR և DDR փոխկապակցման և 40G Telecom կապի ծրագրերի համար: Դիզայնը համապատասխանում է IEEE P802.3ba ստանդարտի և QSFP բազմ աղբյուրի համաձայնագրի (MSA) և QDR / DDR Infiniband տվյալների դրույքների 40GBASE-LR4- ին:
  • 40Gb/s QSFP+ SR 850nm 100m DDM MTP/MPO optical transceiver

    40 Գբ / վ QSFP + SR 850 նմ 100 մ DDM MTP / MPO օպտիկական ընդունիչ

    QSFP + փոխանցիչ հաղորդիչ մոդուլները նախատեսված են օգտագործման համար 40 Գիգաբիթ վայրկյանում զուգահեռ մուլտիմոդային մանրաթելի վրա, ներառյալ բաժանումը մինչև 10 Գիգաբիթ վայրկյանում գտնվող չորս հղումների: Նրանք համատեղելի են QSFP + MSA և IEEE 802.3ba, 40GBASE-SR4 և IEEE 802.3ba 10GBASE-SR: Թվային ախտորոշման գործառույթները մատչելի են I2C ինտերֆեյսի միջոցով, ինչպես նշված է QSFP + MSA- ի կողմից: 
  • 40Gb/s QSFP+ LR 1310nm 10km DDM Duplex LC optical transceiver

    40 Գբ / վ QSFP + LR 1310 նմ 10 կմ DDM դուպլեքս LC օպտիկական ընդունիչ

    40 Գբ / վրկ 10 կմ QSFP + հաղորդիչ հաղորդիչն ընդունիչ հաղորդիչ է, որը նախատեսված է 10 կմ օպտիկական կապի ծրագրերի համար: Դիզայնը համապատասխանում է IEEE P802.3ba ստանդարտի և QSFP բազմ աղբյուրի համաձայնագրի (MSA) 40GBASE-LR4- ին: