page_banner

ապրանքներ

40 Գբ / վ QSFP + CWDM 40 կմ DDM Duplex LC օպտիկական ընդունիչ

Կարճ նկարագրություն:

40 Գբ / վ 40 կմ QSFP + հաղորդիչ հաղորդիչն ընդունիչ հաղորդիչ է, որը նախատեսված է 40 կմ օպտիկական հաղորդակցման ծրագրերի համար: Դիզայնը համապատասխանում է IEEE P802.3ba ստանդարտի և QSFP բազմակողմանի համաձայնագրի (MSA) 40GBASE-ER4- ին:


Ապրանքի մանրամասն

ապրանքի նկարագրությունը

Մոդուլը 10 Գբ / վրկ էլեկտրական տվյալների 4 մուտքային ալիք (ch) փոխակերպում է 4 CWDM օպտիկական ազդանշանի և դրանք բազմապատկում մեկ ալիքի ՝ 40 Գբ / վ օպտիկական փոխանցման համար: Ընդհակառակը, ստացողի կողմից մոդուլն օպտիկականորեն ապագազացնում է 40 Գբ / վրկ մուտքը 4 CWDM ալիքների ազդանշանների և վերափոխում դրանք 4 ալիքի ելքային էլեկտրական տվյալների:

4 CWDM ալիքների կենտրոնական ալիքի երկարություններն են ՝ 1271 նմ, 1291 նմ, 1311 նմ և 1331 նմ, որպես ITU-T G694.2 սահմանված CWDM ալիքի ցանցի անդամներ: Այն պարունակում է դուպլեքս LC միակցիչ օպտիկական ինտերֆեյսի համար և 38 փական միակցիչ էլեկտրական ինտերֆեյսի համար: Երկարաժամկետ հեռահարության համակարգում օպտիկական ցրումը նվազագույնի հասցնելու համար այս մոդուլում պետք է կիրառվի մեկ ռեժիմով մանրաթել (SMF):

Ապրանքի առանձնահատկությունը

Աջակցում է 41.2Gbps համախառն բիթային դրույքաչափերին 

Չսառեցված 4x10.3Gbps CWDM հաղորդիչ

Բարձր զգայունության PIN-TIA ընդունիչ

Մինչև 40 կմ SMF- ով

Դուպլեքս LC սպասք

Hot pluggable QSFP + ձևի գործոն                  

Էլեկտրաէներգիայի տարածում <3,5 Վտ

Բոլոր մետաղական պատյան EMI- ի գերազանց կատարման համար

RoHS6 համատեղելի (առանց կապարի)

Գործառնական գործի ջերմաստիճանը.

Առևտրային ՝ 0ºC- ից + 70 ° C

Դիմում

40GBASE-ER4

InfiniBand QDR և DDR փոխկապակցվածություն

40G հեռահաղորդակցման կապեր

Ապրանքի ճշգրտում

Պարամետր

Տվյալներ

Պարամետր

Տվյալներ

Ձևի գործոն

QSFP +

Ալիքային երկարություն

CWDM

Տվյալների առավելագույն արագությունը

41.2

Առավելագույն փոխանցման հեռավորությունը

40 կմ @ SMF

Միակցիչ

Դուպլեքս LC

Լրատվամիջոցներ

SMF

Հաղորդիչի տեսակը

CWDM

Ստացողի տեսակը

APD

Ախտորոշում

DDM աջակցությամբ

Ջերմաստիճանի տատանում

0-ից 70 ° C (32-ից 158 ° F)

TX Power

-2,7 ~ 5 դբմ

Ստացողի զգայունությունը

<-11.5dBm

<-11.5 դԲմ

Էներգիայի ծախս

3.5 վտ

Ոչնչացման հարաբերակցությունը

3.5 դԲ

1

Որակի թեստ

2

TX / RX ազդանշանի որակի ստուգում

3

Գնահատել փորձարկում

4

Օպտիկական սպեկտրի փորձարկում

5

Sգայականության ստուգում

6

Հուսալիության և կայունության փորձարկում

Վերջնական թեստավորում

xinfu

Որակի սերտիֆիկատ

safd (2)

ԵԽ վկայագիր

safd (3)

EMC հաշվետվություն

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40 Գբ / վ QSFP + 1310 նմ 2 կմ DDM Duplex LC օպտիկական ընդունիչ

  • 155 Մբ / վ SFP 1310 նմ / 1550 նմ 20 կմ DDM Simplex LC օպտիկական ընդունիչԱպրանք