page_banner

ապրանքներ

  • 6Gb/s SFP+ CWDM 80km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 Գբ / վ SFP + CWDM 80 կմ DDM DFB դուպլեքս LC օպտիկական ընդունիչ

    Ընդունիչներն նախագծված են գերարագ պահեստային տարածքների ցանցերի, համակարգչային կլաստերային խաչմերուկի, OBSAI ինտերֆեյսի, CPRI ինտերֆեյսի, հարմարեցված գերարագ տվյալների խողովակների և Inter Rack կապի համար: Ընդունիչ մոդուլը համապատասխանում է SFP + բազմակողմանի համաձայնագրին (MSA) և համատեղելի է RoHS պահանջի հետ:
  • 6Gb/s SFP+ CWDM 40km DDM DFB Duplex LC optical transceiver

    6 Գբ / վ SFP + CWDM 40 կմ DDM DFB դուպլեքս LC օպտիկական ընդունիչ

    Ընդունիչներն նախագծված են գերարագ պահեստային տարածքների ցանցերի, համակարգչային կլաստերային խաչմերուկի, OBSAI ինտերֆեյսի, CPRI ինտերֆեյսի, հարմարեցված գերարագ տվյալների խողովակների և Inter Rack կապի համար: Ընդունիչ մոդուլը համապատասխանում է SFP + բազմակողմանի համաձայնագրին (MSA) և համատեղելի է RoHS պահանջի հետ: