page_banner

ապրանքներ

  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Գբ / վ SFP + CWDM 1270 նմ ~ 1450 նմ 20 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

    10 Գբ / վ SFP + CWDM շարքի օպտիկական ընդունիչ սարքը նախատեսված է մանրաթելային կապի կիրառման համար, ինչպիսին է 10G Ethernet- ը, որը լիովին համապատասխանում է SFP + MSA SFF-8431 բնութագրերին:
    Այս մոդուլը նախատեսված է մեկ ռեժիմով մանրաթելի համար և գործում է CWDM ալիքի անվանական ալիքի երկարությամբ:
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Գբ / վ SFP + CWDM 1270 նմ ~ 1610 նմ 10 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

    10 Գբ / վ SFP + CWDM շարքի օպտիկական ընդունիչ սարքը նախատեսված է մանրաթելային կապի կիրառման համար, ինչպիսին է 10G Ethernet- ը, որը լիովին համապատասխանում է SFP + MSA SFF-8431 բնութագրերին:
    Այս մոդուլը նախատեսված է մեկ ռեժիմով մանրաթելի համար և գործում է CWDM ալիքի անվանական ալիքի երկարությամբ:
    Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին:
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Գբ / վ SFP + CWDM 1470 նմ ~ 1610 նմ 40 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

    10 Գբ / վ SFP + CWDM շարքի օպտիկական ընդունիչ սարքը նախատեսված է մանրաթելային կապի կիրառման համար, ինչպիսին է 10G Ethernet- ը, որը լիովին համապատասխանում է SFP + MSA SFF-8431 բնութագրերին:
    Այս մոդուլը նախատեսված է մեկ ռեժիմով մանրաթելի համար և գործում է CWDM ալիքի անվանական ալիքի երկարությամբ:
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10 Գբ / վ SFP + CWDM 1470 նմ ~ 1610 նմ 80 կմ DDM DFB LC օպտիկական ընդունիչ

    10 Գբ / վ SFP + CWDM շարքի օպտիկական ընդունիչ սարքը նախատեսված է մանրաթելային կապի կիրառման համար, ինչպիսին է 10G Ethernet- ը, որը լիովին համապատասխանում է SFP + MSA SFF-8431 բնութագրերին:
    Այս մոդուլը նախատեսված է մեկ ռեժիմով մանրաթելի համար և գործում է CWDM ալիքի անվանական ալիքի երկարությամբ:
    Օպտիկական ընդունիչ սարքերը համապատասխանում են RoHS- ի պահանջին: